• Zadzwoń do nas:
  • tel./fax (89) 624 21 88




XXII Przegląd Twórczości Artystycznej i Literackiej Osób Niepełnosprawnych Powiatu Szczycieńskiego

Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczytnie ma zaszczyt zaprosić na XXII Przegląd Twórczości Artystycznej i Literackiej Osób Niepełnosprawnych Powiatu Szczycieńskiego, którego tegoroczny temat brzmi:

"Nic dwa razy się nie zdarza"

Prace można nadsyłać do 30 października 2023 na adres:

Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

ul. Wielbarska 4

12-100 Szczytno

Tel. 89/ 624 21-88

Poniżej w załącznikach znajdują się najważniejsze dokumenty, takie jak regulamin, karty zgłoszeniowe i metryka.

O terminie podsumowania będziemy informować Państwa telefonicznie, mailowo bądź za pomocą strony na platformie Facebook. 

Powodzenia i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

 


NazwaOpcje
Regulamin XXII Przeglądu Artystycznego i Literackiego Osób Niepełnosprawnych pobierz Karta zgłoszeniowa - poezja, proza pobierz Karta zgłoszeniowa - artystyczne, fotografia pobierz Metryka do prac plastycznych pobierz Oświadczenie o przetwarzaniu danych pobierz


Zapraszamy do wzięcia udziału w XXI Przeglądzie Twórczości Artystycznej i Literackiej Osób Niepełnosprawnych Powiatu Szczycieńskiego

Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczytnie ma zaszczyt zaprosić na XXI Przegląd Twórczości Artystycznej i Literackiej Osób Niepełnosprawnych Powiatu Szczycieńskiego, którego tegoroczny temat brzmi:

"To nam w duszy gra.."

Prace można nadsyłać do 17 października 2022 na adres:

Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

ul. Wielbarska 4

12-100 Szczytno

Tel. 89/ 624 21-88

Poniżej w załącznikach znajdują się najważniejsze dokumenty, takie jak regulamin, karty zgłoszeniowe i metryka.

Podsumowanie, z powodu wciąż trwającego stanu epidemiologicznego, odbędzie się w formie zdalnej dnia 27 października 2022 roku, a ewentualni zwycięzcy z poszczególnych kategorii zostaną powiadomieni o wygranej drogą telefoniczną.

Powodzenia i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!


 


NazwaOpcje
Regulamin XXI Przeglądu Artystycznego i Literackiego Osób Niepełnosprawnych pobierz Karta zgłoszeniowa - artystyczne, fotografia pobierz Karta zgłoszeniowa - poezja, proza pobierz Oświadczenie o przetwarzaniu danych pobierz Metryka do prac pobierz


XIX Przegląd Twórczości Artystycznej i Literackiej Osób Niepełnosprawnych (2019)

     XIX Przegląd Twórczości Artystycznej i Literackiej 2019 rozbrzmiał pod hasłem „Opowiem Wam swoją historię…”.             W konkursie wzięło udział 12 placówek oświatowych, terapeutycznych i opiekuńczych z powiatu szczycieńskiego i okolic oraz 5 osób indywidualnych. Złożono 166 prac (114 plastycznych, 27 fotograficznych i 25 literackich), których twórcami były osoby niepełnosprawne o różnym stopniu niepełnosprawności, z różnymi dysfunkcjami, z dużą przewagą osób             z zaburzeniami psychicznymi. Profesjonalne jury, w skład którego  wchodzili Katarzyna Wolicka-Kozak, Andrzej Symonowicz, Jan Symonowicz, Teresa Siwkowska i Dorota Chylińska-Walewska wyłoniło 20 prac – 10 artystycznych, 5 fotografii i 5 prac artystycznych, które ich zdaniem były najbardziej wyjątkowe.
     Uroczysta gala podsumowująca Przegląd odbyła się 23 października 2019 w MDK-u w Szczytnie, na której wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymały drobne upominki i dyplomy, placówki biorące udział w konkursie - statuetki, zaś zwycięzcy- wartościowe nagrody.

     Atrakcją uroczystości był występ zespołu muzycznego KUZUNI NEPTUNA oraz pokazowy instruktaż pierwszej pomocy przedmedycznej, którego udzieliła pani Agnieszka Siemieniuk – współtwórczyni Grupy Ratowniczej Fundacji Autrimpus w Szczytnie. Na koniec wszyscy goście i uczestnicy imprezy mogli skosztować słodki poczęstunek oraz zjeść gorący posiłek.
     Konkurs umożliwił osobom niepełnosprawnym udział w życiu kulturalnym i społecznym, zaspokajając ich potrzeby w zakresie integracji i współżycia ze społeczeństwem, pobudził do pracy i twórczości, zainteresował różnymi technikami artystycznymi, stworzył warunki do promowania wizerunku, zachęcił do zaradności i współzawodnictwa. Przede wszystkim jednak był okazją do odkrycia drzemiącego w nich piękna i talentu oraz zaprezentowania siebie w najpiękniejszych barwach i odcieniach.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   D.W.


XIX Przegląd Twórczości Artystycznej i Literackiej Osób Niepełnosprawnych (2019)



Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych (2018)

     Zorganizowane przez nas w dniu 5.12.2018 roku w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, skupiły dużą liczbę osób niepełnosprawnych z 15 placówek, uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy, mieszkańców Domów Pomocy Społecznej, uczniów szkół i uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej.
     Aby w pełni zadowolić naszych gości z niezwykłą rozwagą i pieczołowitością dobieramy repertuar i atrakcje na ten niezwykły dzień. W tym roku, również staraliśmy się trafić w gusta naszych jubilatów i zaspokoić ich małe pragnienia i potrzeby.
    Już na wstępie kuglarze z pracowni rycerskiej z 34 Chorągwi Komturii i Miasta Szczytno witali przybyłych gości wręczając im kolorowe balony i zapraszali do udziału w warsztatach zdobienia breloków. Lekcja robienia Decoupage cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, każdy chciał mieć breloczek z własnoręcznym zdobieniem.
     Największą atrakcją imprezy był jednak występ kultowego zespołu PARTITA, twórcy takich przebojów    jak „ Pytasz mnie co ci dam”, ”Kiedy wiosna buchnie majem”, Dwa razy dwa”, Wszystko za wszystko”, „Marzyciele”, ”Mamy tylko siebie” czy „Głowa do góry”. Zespół powstał w Warszawie we wrześniu 1966 r. z inicjatywy Janusza Kępskiego przy radiowym „Popołudniu z młodością” i po wielu perypetiach i zmianach w składzie zespołu - koncertuje do dziś.
  Występ PARTITY został przyjęty z wielkim entuzjazmem przez naszych gości. Uczestnicy obchodów z radością i wyraźną ekspresją współuczestniczyli w wokalnym przedstawieniu. Śpiewali, klaskali a nawet tańczyli na trybunach Miejskiego Domu Kultury.
  
Podczas uroczystości został wyłoniony także zwycięzca plebiscytu  Kurka Mazurskiego na najlepszą pracę plastyczną XVIII Przeglądu Twórczości Artystycznej i Literackiej Osób Niepełnosprawnych Powiatu Szczycieńskiego. W tym roku najwięcej głosów otrzymał uczestnik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szczytnie - Patryk Pietrzak za pracę pt. "Z Tobą chcę oglądać cały świat” pod kierunkiem instruktorki Pani Pauliny Mikołajewskiej. Ponadto została nagrodzona czytelniczka Kurka - Pani Teresa Jonca - wylosowana już trzeci raz  w historii naszego konkursu. To się nazywa mieć szczęście!
   Zwieńczeniem uroczystości był wspólny posiłek - obiad, kawa, herbata i słodki poczęstunek wykonany przez instruktorkę i szefową naszej kuchni – Panią Katarzynę Zawadę wraz z uczestnikami.
     Tegoroczne Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych cieszyły się jak zawsze dużym zainteresowaniem. Umożliwiły osobom niepełnosprawnym wspólną  integrację poprzez udział w barwnej uroczystości z udziałem gwiazd Polskiej estrady  oraz naukę  przydatnej umiejętności manualnej.  

Dziękujemy, że byliście z Nami!

                                                                                                                       D.W.

 


Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych (2018)



XVIII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ I LITERACKIEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO (2018)

      23 października 2018 roku w MDK-u w Szczytnie odbył się XVIII Przegląd Twórczości Artystycznej i Literackiej Osób Niepełnosprawnych Powiatu Szczycieńskiego.
     Jak co roku wiele placówek terapeutycznych i wychowawczych wzięło udział w konkursie. Do siedziby Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych wpłynęło 138 prac – 89 prac plastycznych, 31 fotografii i 18 prac literackich. Temat tegorocznego Przeglądu - „Z Tobą chcę oglądać świat”- nawiązywał do utworu J. Kofty. Ilość zgłoszonych prac oraz ich wysoka jakość świadczy o tym, że temat trafił w gusta uczestników wrażliwych i otwartych na drugiego człowieka.
     
Wszystkie złożone dzieła były eksponowane w Muzeum Mazurskim w Szczytnie i będą dostępne dla oglądających do końca grudnia 2018 roku. Ponadto każdą pracę zaprezentowano również w formie slajdów w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie w dniu przeglądu, natomiast nagrodzone utwory literackie były deklamowane przez uczniów Gimnazjum w Szczytnie.
     Uroczystość rozpoczęła się od występu muzycznego Pani Joanny Gawryszewskiej i Pana Jana Lisieckiego. Kierowniczka Stowarzyszenia - Pani Dorota Studniak przywitała wszystkich zebranych i podziękowała za udział w konkursie. W tym roku komisja, w skład której wchodzili Andrzej Symonowicz, Jan Napiórkowski oraz Katarzyna Wolicka- Kozak wyłoniła 20 zwycięzców (10 prac plastycznych, 5 fotografii oraz 5 prac literackich). Nagrodzeni otrzymali firmowe plecaki, które wręczył Pan Krzysztof Pasiak. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie dostali sportowe nerki i dyplomy. Całość uroczystości okrasili występami wokalnymi Pani Joanna Gawryszewska i Pan Jan Lisiecki. Na zakończenie zebrani na uroczystej gali zostali zaproszeni na gorący „chłopski garnek” oraz słodki poczęstunek.

      Podobnie jak w ubiegłym roku zorganizowano plebiscyt, w którym czytelnicy Kurka Mazurskiego dokonają wyboru najlepszej pracy. Zarówno autor dzieła, które uzyska najwięcej głosów czytelników jaki i "wylosowany" czytelnik tygodnika zostaną uhonorowani nagrodą. Wynik plebiscytu zostanie ogłoszony na początku grudnia podczas organizowanych przez SPRON obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

     Gratulujemy wszystkim uczestnikom ogromnego talentu i wrażliwości oraz dziękujemy za zainteresowanie i uczestnictwo w Przeglądzie Twórczości.


                                                                                                   D.W.


XVIII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ I LITERACKIEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO (2018)



aukcja charytatywna na rzecz Julii Buczko (2018)

   W dniu 08.02.2018 roku Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczytnie wraz z Fundacją Kreolia – Kraina Kreatywności zorganizowali aukcję charytatywną na rzecz Julii Buczko cierpiącej na rzadką chorobę Holoprosencefalię polegającą na braku podziału mózgowia na półkule. Dziewczynka choruje także na mózgowe porażenie dziecięce i małogłowie.
Wydarzenie odbyło się w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie. Licytowane były głównie Anioły, w produkcję których zaangażował się Warsztat Terapii Zajęciowej w Szczytnie oraz różne stowarzyszenia pozarządowe z naszego powiatu, a nawet osoby prywatne. Ciekawą atrakcją były pudełka ‘‘niespodzianki’’. Zawartość ich można było zobaczyć dopiero po wylicytowaniu kartonu z numerkiem co wywoływało pozytywne napięcie i chęć do aktywnego udziału w zabawie.
Podczas przerw odbywały się wspaniałe występy wokalne podopiecznych Fundacji Kreolia. Na Gali stały także puszki, do których można było wrzucić dowolną kwotę i tym samym wziąć udział w loterii fantowej, która oblegana była przez dzieci i rodziców. Do organizacji poczęstunku włączyła się Piekarnia Rogalik, Piekarnia Majami, Piekarnia Serafin, a także cukiernia Anna. Dzięki szczodrości uczestników uroczystości zebrano niemałą kwotę w wysokości 11751,60 zł, która w całości zostanie wykorzystana na zakup niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego i rehabilitację Julki.
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie i otwarte serca.

                                                                                                             

                                                                                                                 A.Sz.


aukcja charytatywna na rzecz Julii Buczko (2018)



Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych (2017)

     8 grudnia 2017 roku Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych było organizatorem obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W uroczystości wzięło udział około 250 osób niepełnosprawnych z 15 placówek, uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy, mieszkańców Domów Pomocy Społecznej, uczniów szkół, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz 50 osób zaproszonych gości. Na scenie Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie wystąpił romski Zespół HITANO. Członkowie Zespołu to olsztyńscy Romowie propagujący kulturę i folklor cygański. Założycielem jest Lulek Federowicz – prezes Olsztyńskiego Stowarzyszenia Kultury Romskiej HITANO. Zespól Hitano gra muzykę folkową z różnych stron świata, refleksyjne romskie pieśni, wesołe piosenki biesiadne i jazzowe.
     Niezwykle barwny i oryginalny zespół Hitano idealnie podkreślił charakter Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Podczas koncertu widzowie wspólnie śpiewali refreny piosenek, klaskali w rytm muzyki i tańczyli. Widać było, że świetnie się bawili,  a "cygański" klimat przypadł im do gustów. Dzięki wspólnej zabawie osoby niepełnosprawne mogły oderwać się od codziennych spraw i problemów oraz poczuć, że są ważni i potrzebni – bo to właśnie z myślą o nich i dla nich została zorganizowana uroczystość.
     Po zakończonej zabawie wszyscy uczestnicy Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych udali się na smaczny poczęstunek, który jak zawsze przygotowała pracownica Warsztatów Terapii Zajęciowej - instruktorka Katarzyna Zawada wraz z uczestnikami.
     Spotkanie uczestników z artystami grupy HITANO było wielkim świętem i przeżyciem dla osób niepełnosprawnych, a także okazją do integracji z przedstawicielami z rożnych placówek i przybyłych gości.

 

                                                                                                                   D.W.


Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych (2017)



XVII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ I LITERACKIEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO (2017)

      W środę 25.10.2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie odbył się XVII Przegląd Twórczości Artystycznej i Literackiej Osób Niepełnosprawnych Powiatu Szczycieńskiego. Uroczystość otworzyła Kierowniczka Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych - Pani Dorota Studniak.
     W tym roku tematem Przeglądu była „Sztuka z przymrużeniem oka”. Do organizatorów uroczystości napłynęła spora ilość ciekawych prac.   Spośród 123 plac plastycznych, 25 fotograficznych i 18 literackich jury wyróżniło 25 prac, z czego 3 fotograficzne, 17 plastycznych i 5 literackich. Nagrody - szczoteczki elektryczne i dyplomy - wręczył Pan Jarosław Matłach - Starosta Powiatu. Prezentacji utworów literackich dokonali uczniowie Gimnazjum Nr 1 w Szczytnie, reszta prac - przez cały czas trwania uroczystości - była wyświetlana na rzutniku w postaci slajdów.
      Ciekawym i humorystycznym elementem Przeglądu był występ iluzjonisty – Łukasza Ogonowskiego - członka Krajowego Klubu Iluzjonistów oraz uczestnika VII edycji programu „Mam Talent”. Pan Łukasz swoim trzymającym w napięciu pokazem rozbawił publiczność do łez. W swoje magiczne sztuki angażował osoby z publiczności co dodatkowo uatrakcyjniło występ.
     Na koniec imprezy autorzy wszystkich dzieł, za ogromny wkład pracy i serce, które włożyli w stworzenie swoich wytworów artystycznych - otrzymali upominki. Placówki, które uczestniczyły w Przeglądzie - statuetki.
     Po obiedzie i poczęstunku, z prezentem i uśmiechem - wszyscy pożegnali się i poodjeżdżali do swoich domów i placówek.
               

                                                                                                                       D.W.


XVII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ I LITERACKIEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO (2017)



Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych 2016

      W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych zorganizowało dnia 08.12.2016 roku galę w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie.
       Impreza rozpoczęła się od rozstrzygnięcia plebiscytu Kurka Mazurskiego na najlepszą pracę plastyczną XVI Przeglądu Twórczości Artystycznej i Literackiej Osób Niepełnosprawnych Powiatu Szczycieńskiego. Serca czytelników podbił Pan Zbyszko Świderski, który za swoją pracę pt. „Naprawdę jaka jesteś” otrzymał 52 głosy.  Szczęśliwcem okazał się również Pan Ryszard Dąbrowski ze Szczytna – biorący udział w głosowaniu. "Wylosowani" przez Pana Jarosława Matłacha – Starostę Szczycieńskiego - czytelnicy Kurka, otrzymali nagrody- dobrej jakości opiekacz elektryczny do kanapek.
     Główną atrakcją wydarzenia był występ Czerwonego Tulipana - grupy muzycznej i kabaretowej z Olsztyna – dedykowany wszystkim osobom niepełnosprawnym. Ich repertuar muzyczny obejmował poezję śpiewaną, lirykę oraz satyrę. Artyści wzbudzili podziw gości nie tylko pięknym śpiewem,  ale i strojami. Na koniec zespół zagrał kilka pięknych polskich kolęd, motywując  widownię  do wspólnego  śpiewu. Był to niezapomniany koncert.
     Po atrakcjach muzycznych przyszła kolej na rozdanie statuetek i upominków dla gości honorowych tejże uroczystości. Prowadząca imprezę – Agnieszka Szewczyk - poprosiła na scenę przedstawicieli 14 placówek oświatowych, terapeutycznych i opiekuńczych zaproszonych na uroczystość po odbiór podarunków.
     Na finał  wszyscy udali się na pyszny obiad i słodki poczęstunek przygotowany przez Instruktorkę Warsztatów Terapii Zajęciowej - Panią Katarzynę Zawadę wraz z uczestnikami placówki.
    Po niezapomnianych wrażeniach wszyscy udali się do domów niosąc ze sobą upominki i piosenki Czerwonego Tulipana...
                     

                                                                                                        D.W.

                                                                                     


Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych 2016



Targi Organizacji Pozarządowych - Szymany 2016

      02.12.2016r przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczytnie - Pani Dorota Studniak - uczestniczyła wraz z instruktorem WTZ - Agnieszką Szewczyk, w Targach Organizacji Pozarządowych Powiatu Szczycieńskiego organizowanych przez Fundację Kreolia, które miały miejsce w Porcie Lotniczym w Szymanach.
     Odbyło się spotkanie przedstawicieli:
Samorządów : Gmin, Miasta, Powiatu Szczycieńskiego i Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Biznesu: firm, zakładów pracy
III sektora: stowarzyszeń, fundacji, kół gospodyń wiejskich, przedsiębiorstw społecznych, grup nieformalnych
  Spotkanie dotyczyło prezentacji działań, pomysłów na współpracę i partnerstwa oraz dotychczasowych osiągnięć. Były także inne atrakcje takie jak wystawy przeróżnych form artystycznych oraz koncert piosenkarza Jarosława Chojnackiego
  Podczas Targów odbył się kiermasz stroików świątecznych wykonanych przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej.
                                                                            

 

                                                                                                     A.Sz.

     


Targi Organizacji Pozarządowych - Szymany 2016



XVI Przegląd Twórczości Artystycznej i Literackiej Osób Niepełnosprawnych 2016

     Dnia 26.10.2016r. Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych po raz szesnasty było organizatorem Przeglądu Twórczości Artystycznej i Literackiej Osób Niepełnosprawnych Powiatu Szczycieńskiego. Tematem przewodnim uroczystości był PORTRET.

    Pierwsza część imprezy odbyła się w Muzeum Mazurskim w Szczytnie, gdzie uczestnicy, mieszkańcy oraz uczniowie czternastu placówek oświatowych, terapeutycznych i opiekuńczych złożyli swoje prace. Pani Dorota Studniak - kierowniczka SPRON-u wraz z panem Klaudiuszem Woźniak – dyrektorem Muzeum Mazurskiego w Szczytnie, dokonali podniosłego otwarcia wystawy.

   Dalszy etap uroczystości odbył się w MDK-u w Szczytnie, gdzie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, fotograficznego i literackiego (lista zwycięzców znajduje się poniżej). Każdy uczestnik Przeglądu otrzymał dyplom i parasolkę z logo SPRON-u. Nagrodzone zostały 32 osoby. Zwycięzcy odebrali niebanalne prezenty – walizki z kuferkiem, zaś przedstawiciele wszystkich placówek – pamiątkowe statuetki. Najlepsze - zdaniem jury - prace literackie zaprezentowały uczennice Gimnazjum nr 1 w Szczytnie – Daria Berent i Agnieszka Pajkowska.

   Podwójną rolę spełnił pan Andrzej Symonowicz, który sprawował rolę członka jury, a także na oczach szanownej widowni, rysował portrety wybranych osób. Cały proces twórczy rejestrowała kamera video, a każdy mógł podziwiać powstające dzieło na sporym ekranie.

    Galę uświetniły występy wokalne czterech dziewcząt z Kuźni Talentów z Fundacji Kreolia Kraina Kreatywności pod kierunkiem pani Joanny Gawryszewskiej.

  Koniec imprezy obfitował w szereg atrakcji. Wszyscy obecni zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej i instruktorkę – panią Katarzynę Zawadę. Ponadto, każdy miał możliwość skorzystania z usług charakteryzatorki - pani Anety Bryszewskiej, która malowała twarze i inne części ciała oraz z absolutnego hitu tejże imprezy – fotobudki – gdzie można było wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Uśmiechom i radości nie było końca, aż żal było wracać do domów...

   Cóż, pozostaje nam wszystkim zaczekać do następnego roku, na kolejny wyjątkowy Przegląd, na który zapraszamy serdecznie już teraz.

                                                                                                        D.W.       

                                                                                                            



Warsztat Terapii Zajęciowej

ul. Wielbarska 4

12-100 Szczytno

tel./fax 89 624 21 88

e-mail: spron-wtz@wp.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00-15.00.

 

Powered by Meteoryt